rss
Suknie Ślubne Filmy
Suknie Ślubne Zdjęcia
Regina Baj Wygrała program telewizyjny NAJLEPSZY W MIEŚCIE w TELEWIZJI TTV i wtedy wg oceny EWY MINGE i reszty jury została uznana za najbardziej znającą się na sukniach ślubnych specjalistkę w naszym mieście! Najpiękniejsze suknie, świetnie dobrane i super dopasowane :-) REGINA DIAMANTE ul. GŁĘBOKA 8A tel.504 320 228 od Pon. do Piątku GODZ. 11 do 18 .
LS

Polecane

Oryginalne piękne ciekawe suknie ślubne Lublin kolekcja 2024 na Głębokiej 8a u pani Reginy ! Duży salon duży wybór sukien. Koniecznie przyjdźcie !
Meghan mega styl

Dodany przez: Admin

88597 wyświetleń
MOŻLIWE U NAS SĄ zmiany w KROJU sukni z bieżącej KOLEKCJI przy odpowiednio WCZEŚNIEJSZYM zamówieniu min. : Zmiana koloru z oryginalnego na biały. ZAMIANA spódnicy na inną niż jest przy sukni, np na : z jedwabnego tiulu, z muślinu, z satyny, z mikado, z falbanami, z rozporkiem , wszytą na gładko w literę A itd. Można zmienić także na inną linię dekoltu, dodać więcej koronki, gipiury, lub odjąć. Aplikacje,np z diamencikami, kamykami Swarovski. .. Inne ważne informacje u dołu STRONY..
NAJCZĘSTSZE PYTANIA : Czy trzeba się umawiać na mierzenie - wybór sukni ? Nie trzeba, i wiele razy udaje się poprzymierzać suknie bez umawiania, ale o wiele wygodniej jest się umówić,ponieważ sporo pań zamawia termin wizyty i można trafić na zajęte godziny. Czy można uszyć suknię ślubną na zamówienie według WŁASNEGO pomysłu- zdjęcia i nie z naszej kolekcji? Oczywiście u pani Reginy TAK. Od samego początku mamy w ofercie krawieckie - miarowe szycie sukien ślubnych i dlatego tak wiele o nich wiemy.. W naszym salonie unikamy efektu PRZEBRANIA do ślubu, że jest się w ładnej ale jak nie w swojej sukni ! Pani Regina jest doświadczoną wieloletnią stylistką ślubną i projektantką, a także krawcową : krojenie, szycie, dopasowywanie, nanoszenie poprawek, modelowanie do figury ! Jedno spojrzenie i od razu widzi w czym będzie dobrze, w jakiej sukni, w jakim kroju do sylwetki,jakie modelujące cięcia w gorsecie, jaki kolor i ozdoby do typu urody, a także co jeszcze w PÓŹNIEJSZYM CZASIE przy realizacji podkreślić, czego nie podkreślać itd. DODATKOWO każda pani PRZY ODBIORZE swojej sukni do domu przechodzi pod okiem p. Reginy szkolenie bardzo ułatwiające funkcjonowanie w sukni ślubnej : Jak poruszać się z gracją,jak ładnie siadać,klękać,wstawać,jak wiązać gorset,jak upinać welon itd.??? !!! :-) Suknie princessa księżniczka,oraz rybki syreny,empire,boho,bling bling i litery A u nas w Mega Dizajnie! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
A
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych